Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 11.09.2018 19:32:01 

Dětský pěvecký sbor PLAMÍNEK Holešov

Podzimní soustředění 2011

Víkendové soustředění se spaním ve školemáme všichni rádi. Škola patří jen nám, je tu klid a pohoda na práci i legraci. I tentorkát musíme pochválit všechny děti, protože odvedly kus dobré práce , která je ne našem zpívání znát. Malou ochutnávku předkládáme v krátkých video záznamech.


http://www.youtube.com/watch?v=WQmX2B9V_Ks&feature=feedu   -  Sisi dolada

http://www.youtube.com/watch?v=Qh6VpcEJRRw&feature=feedu - Rorando coeli

http://www.youtube.com/watch?v=nWQQoSMP1qk&feature=feedu - Duby, dubina

 http://www.youtube.com/watch?v=levbfMTiOzs&feature=feedu- Běží voda z javora

Do slavnostního koncertu ještě dopilujeme. cheeky

 
 
 
Dvakrát ročně pořádá pěvecký sbor Plamínek víkendová soustředění ve škole. První je podzimní, druhé na jaře. Vždy v pátek odpoledne se sejdeme v naší hudebně a pilně pracujeme. Po práci následuje zábava - hry, pohádka, písnička na schodišti a hlavně tajuplná noc strávená ve spacáku v tiché škole. Jak to na takovém soustředění chodí, se můžete podívat v následujících ukázkách.
 
   

Letošní „Jarní“ soustředění se uskutečnilo 18. a 19. března 2011.

I když zima se znovu přihlásila o slovo a sesypala na nás sněhové vločky, sešlo se nás na soustředění 36. Některé děti musely zůstat doma s chřipkou či nachlazením. Po pilné páteční práci jsme si odpočinuli u her a sledování dětského filmu „Bota jménem Melichar“, který sklidil u dětí velký úspěch. Ráno jsme vstávali brzy a po rozcvičce ve stylu tance Macarena jsme se opět vrhli do práce. Záznam části našeho snažení  můžete vidět v ukázce. Doufáme, že se nám podaří jednotlivé písničky vypilovat, aby se nám na vystoupeních povedly co nejlépe. Všechny děti chválíme za bezproblémový průběh soustředění a pomoc při úklidu tříd.      yes

 

 

 

 

 

 

TOPlist