Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 11.09.2018 19:32:01 

Dětský pěvecký sbor PLAMÍNEK Holešov

2018

Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Chropyně, CZ)

  • zlaté pásmo (kategorie I.A) a zvláštní cenu za nápaditou přípravu soutěžního programu

        v porotě zasedli - pan Josef Zajíček, paní Michaela Králová a pan Tomáš Motýl

2017

Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Chropyně, CZ)

  • zlaté pásmo (kategorie I.A) a zvláštní cenu za hudební doprovody

        v porotě zasedli - pan Josef Zajíček, paní Lenka Polášková a pan Petr Lukáš

 

2016

XI. Celostátní soutěž dětských pěveckých sborů PORTA MUSICAE  2016 (Nový Jičín, CZ, 12. listopadu 2016)

  • bronzové pásmo (kategorie dětské sbory do 15 let)

Soutěžní vystoupení hodnila odborná porota ve složení:

Eva Šeinerová - sbormistryně karvinského dětského sboru Permoník

Katarína Duchoňová - sbormistryně brněnského dětského sboru Primavera

Tomáš Motýl - sbormistr šumperského dětského sboru Motýli

Josef Surovík - sbormistr zlíbnských pěveckcých sborů Cantica Leaticia, Cantica Zlín, Dvořák Zlín

Čeněk Svoboda - sbormistr libereckého gymnaziálního sboru Cum decore a pražského komorního sboru Collegium 149

 

 

 

Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Chropyně, CZ)

  • zlaté pásmo (kategorie I.A) a ZVLÁŠTNÍ CENA ZA DRAMATURGII

        v porotě zasedli - pan Josef Zajíček, paní Lenka Polášková a paní Michaela Králová

 

2015

Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Chropyně, CZ)

  • zlaté pásmo (kategorie I.A) a POSTUP NA CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKU DO UNIČOVA

        v porotě zasedli - pan Tomáš Motýl, paní Lenka Polášková a paní Michaela Králová

2014 - Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Zlín-Malenovice, CZ)

  • zlaté pásmo (kategorie I.A)v porotě zasedli - pan Vítězslav Hergesel,paní Lenka Polášková a pan Josef Surovík

2013 - Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Zlín-Malenovice, CZ)

  • zlaté pásmo (kategorie I.A)v porotě zasedli - pan Josef Zajíček,paní Lenka Polášková a paní Tereza Surovíková

         

2012 - Celostátní přehlídka školních pěveckých sborů - Uničov  XXII. ročník    

                                  

Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Zlín-Malenovice, CZ)

  • zlaté pásmo (kategorie I.A) a postup na celostátní přehlídku do Uničova

2011 - Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Uherské Hradiště, CZ)

  • zlaté pásmo (kategorie I.A)


2010 - Celostátní přehlídka školních pěveckých sborů  (Rychnov nad Kněžnou, CZ)

  • Ocenění získaná na celostátní přehlídce v Rychnově

            

 

           Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Uherské Hradiště, CZ)

  • zlaté pásmo (kategorie I.A), zvláštní cena poroty za hlasovou kulturu sboru a postup na celostátní                      přehlídku do Rychnova nad Kněžnou
              
                
           
2009 - pozvání z České televize Brno do pořadu DOBRÉ RÁNO
  • Pozvání na festival dětských pěveckých sborů "Zazpívaj, slavíčku" do Zlína

              účinkují: Cantica Zlín

                        Plamínek Holešov

                        Cantica laetitia Zlín

                        Artanno Handlová (SR),

                        Permoník Karviná

          Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Uherské Hradiště, CZ)

  • zlaté pásmo (kategorie I.A)  

2008 - Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Uherské Hradiště, CZ)

  • zlaté pásmo (kategorie I.A)  

2007 - Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Uherské Hradiště, CZ)

  • zlaté pásmo (kategorie I.A)         a       postup na celostátní přehlídku do Pardubic   

2006 - Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Uherské Hradiště, CZ)

  • stříbrné  pásmo (kategorie I.A)

2005 - Krajské kolo celostátní přehlídky školních  pěveckých sborů (Uherské Hradiště, CZ)

  • stříbrné pásmo (kategorie I.A)

 

 

 

 

 

 

TOPlist